müzik arşivi sitesi

en güzel müzik paylaşım sitesi olan muzikarsivi.all-forum.net adresine herkezi beklerim

AnasayfaKapı*SSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Alın size 10 fıkra

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kişi Sayfası
aktiflik:
2000/2000  (2000/2000)
Başarı Puanı:
2000/2000  (2000/2000)
Güçlülük:
2000/2000  (2000/2000)

MesajKonu: Alın size 10 fıkra   Paz Kas. 30, 2008 11:11 am

1.
Temel Avustralya'ya deve kuşu avlamaya seyahate çıkıyor.
Orada malzemelerini hazırlayıp maceraya atılıyor.
Bir virajı dönünce bakıyor 15, 20 tane devekuşu.
Hemen arabayı durduruyor silahını doğrultuyor.
Devekuşları silahı görünce ürkerek kafalarını kuma gömüyorlar.
Yani kendi akıllarınca saklanıyorlar.
Temel etrafa bakıyor. ve kendi kendine sinirli sinirli soruyor:
- Ulan nereye gitti bu hayvanlar?
-----
2.
Uzun ve yorucu bir aşk ve sevişme seansından sonra, doktor, az ötesinde
uyuklayan hastasına bakarken, birden fena halde suçluluk duygusuna kapılmış.
Panikler gibi olunca, içini Rhatlatmak içn kendi kendine soylenmeye baslamis. "Sakin ol, Waynat, sakin ol. O kadar da dert etme kendine. Bu dunyada hastasi ile sevisen ilk ve tek doktor sen degilsin. Pek cok doktor yapmistir bunu." Tam o sirada kalbinin derinliklerinden vicdaninin sesini duymus:
"Ama Waynat, sen veterinersin."
-----
3.
Adamın biri arkadaşlariını ziyaret ediyormuş.
Akşam olmuş; söylesi koyu oldugu için arkadaşlari yatiya kalmasini
istemisler. Adama sormuşlar, "Bizim odamızda, bebeğin odasında ya da boş odamız var orada mı yatarsın?" Adam düşünmüş; arkadaşlarının odasında yatılmaz, bebek uyanıp ağlarsa uykusundan olabilir. "Ben boş odada yatar, kimseyi rahatsız etmemiş olurum." demiş. Adam rahat bir uyku almış. Sabah olunca elini yüzünü yıkamaya banyoya gitmiş. Banyoda çok güzel bir kız adama havlu tutmak için bekliyormuş. Adam kıza "Kızım, senin adın ne?" diye sormus. Kız "Bebek amcacığım. Ya sizin isminiz?" demiş. Adam:
"Eşşek, kızım. Eşşeeeek."
-----
4.
Koyu sofu bir adamcagizla Bektasi, bir baska kenti gitmek üzere bir kervana
katildilar. Sofu, ikindi üzeri namaz kilacagini söyledi. Bektasi:
"Gec kalirsan kervani kacirrirsin; onun icin sünneti birak da yalniz farzi
kiliver" diye ögüt verdi.
Bektasi'nin sözüne uydu adam. O gece bir yerde konakladilar. Ertesi sabah sofu, Bektasi'ye sitem etti. "Dün bana sünneti kildirmadin, gece rüyama Peygammer Efendimiz girdi." Bektasi adamin sözünü agzina tikadi:
"Daha ne istiyorsun! Farzi da birak rüyana bu kez Allah girsin!"
-----
5.
Joe dort yasinda bir velettir. Bir gece uykusu gelmeyen Joe evde bir yukeri bir asagi dolasmaktadir. O sirada yatak odasindan gelen ilginc sesler de gittikce Joe nun ilgisini cekmektedir. Sonunda dayanamaz ve olayi arastirmaya gider. Yatak odasinin anahtar deligine gozunu dayar ve babasinin pantolonunu ikarmis olarak annesinin arkasinda oldugunu gorur. Babasi [Cocuk isterim. Cocuk isterim] diye bagirmaktadir. Ayni anda annesi de son derece gonullu bir sesle veririm demektedir. Bunu duyan Joe hemen patolonunu indirir ve babasinin arkasina gecer. Ve baslar bagirmaya.
-Bisiket isterim. Bisiklet isterim.
-----
6.
Doktor, günah çıkarmak için gittiği papaza:
-Muhterem peder,cehenneme gitmeme engel olunuz.
Papaz, doktora:
-Siz de benim Cennete gitmemi önleyiniz!
-----
7.
Bölük komutani <>nu denetliyordu. Hasan'a sordu:
- Oglum, dünya kac parcadir?
- Bes parcadir komutanim.
- Say bakalim.
- Avrupa, Asya, Amasya, Tosya, Okyanusya.
- Sen nerelisin?
- Kayseriliyim, komutanim.
- Su haritada Kayseri'yi göster bakalim.
Hasan Kastamonu'yu isaret edince:
- Oglum, orasi Kastamonu.
- Kayseri'nin bir mahallesi sayilir, komutanim.
-----
8.
Orta yasli yakisikli, barda yalniz basina oturan fevkalade seksi sarisinin yanina oturmus. Laf lafi, laf kapiyi acmis tahmin edersiniz. Hangi kapiyi.
Yatak odasinin kapisini tabii. Soyunmuslar. Bembeyaz carsaflarin uzerine uzanirlarken seksi sarisin sormus: "Siz discisiniz galiba."
"Evet" demis adam, biraz saskin. "Nerden anladiniz?." "Yataga girmeden once ellerinizi ne kadar dikkatle, ne kadar titiz sabunladiniz, ona dikkat ettim de." Yarim saat sonra, seksi sarisin bir daha mirildanmis:
"Siz sadece disci degil, cok buyuk, cok usta bir disci olmalisiniz!."
Adam hafiften kasilmis. Yatagin basucundaki sigara paketine uzanirken magrur magrur sormus: "Peki bunu nerden anladiniz?."
"Hicbir sey hissetmedim de."
-----
9.
Adamin biri bir gun sehrin, hatta belki de ulkenin en meshur, her nasilsa, bayan olan, cinsel konularda uzman hekime gitmis muayene olmaya.
Neyse bizimki doktorun karsisina cikmis, utana sikila, ancak "benim cinsel iliskilerde sorunum var" deyebilmis. Tabii ki bizim meshur ve ayni zamanda cok basarili bayan doktor demis " merak etme, ben bu tur sorunlari cok gordum, hemen hepsi duzelir vs " daha sonra da bir ilac vermis 1 hafta kullanip kontrole gelmesini emretmis. Bizim adam, bir hafta sonra gelmis, demis "doktor hanim benim sorunda hic bir degisiklik olmadi."
doktor sasirmis, demis baska ilac ekleyelim bakalim, bir hafta sonra tekrar gel. Adam bir hafta sonra gelmis, demis "hic bir degisiklik yok". Bizim doktor iyice sasirmis, demis sunu da kullan bakalim tekrar gel kontrole. Adam yine gelmis haftasina, demis "yok bir degisiklik". Bizim doktor iyice sasirmis, kafayi yiyecek, demis "ben hic boyle vaka gormedim, gel beni yap, gormek istiyorum nasil beceremiyorsun. Adam acmis takim taklavati, baslamis bizim doktor hanimin arkasinda gidip gelmeye: bizim doktor iyice saskin, dondurmus kafasini, demis "hani beceremiyordun, bal gibi yapiyorsun"; adam demis "doktor hanim bulamiyorduk ki yapalim".
-----
10.
Bir bektasi, merkebine odun yükleyip sehre gelirken karsidan tüccar kilikli iki adam peyda olarak: "Su zindikla alay edeli!" diye Bektasiye yanasip selam verince Bektasi de durur, merkebi de.
Tüccarlar isaretle:
- Bu esegin ne düsünüyor?
- Odun tasimaktan yorgun düstü de, artik kasabada ticaret etmeyi düsünüyor!

Kullanıcı profilini gör http://muzikarsivi.all-forum.net

Alın size 10 fıkra
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı